Hacı Məhərrəm Novruzov: Yeni siyasi konfiqurasiya - etimad mühiti, inkişaf amili
Hacı Məhərrəm Novruzov, Azərbaycanın tikinti və daşınmaz əmlak sektorunda böyük uğurlara imza atan tanınmış sahibkarlardan biridir. Onun rəhbərliyi altında fəaliyyət göstərən “Qurtuluş-93” Yaşayış Kompleksi, müasir infrastrukturu, yüksək keyfiyyətli mənzil tikintisi və sakinlər üçün yaratdığı ideal yaşayış şəraiti ilə seçilir.
“Qurtuluş-93” yaşayış kompleksi, təkcə insanların rahat yaşaması üçün nəzərdə tutulmuş binalar deyil, həm də tam müasir standartlara cavab verən, təhlükəsiz və komfortlu bir yaşayış məkanıdır. Burada sakinlərin istirahəti və gündəlik ehtiyaclarını qarşılamaq üçün hər bir şərait yaradılmışdır. Kompleksin ərazisində geniş yaşıllıq sahələri, uşaq meydançaları, ticarət obyektləri və digər sosial infrastruktur mövcuddur. Hacı Məhərrəm Novruzovun rəhbərliyi altında bu layihə insanlara keyfiyyətli və rahat həyat şəraiti təqdim edir.
Hacı Məhərrəm Novruzov təkcə biznes sahəsindəki uğurları ilə deyil, sosial məsuliyyətli fəaliyyəti ilə də tanınır. O, şəhid ailələrinə, qazilərə və aztəminatlı ailələrə daim maddi və mənəvi dəstək göstərir. Onun təşəbbüsü ilə bir çox sosial layihələr həyata keçirilmiş, ehtiyacı olan insanlara yardım edilmişdir. Bu, onun vətənpərvər ruhunun və cəmiyyətə olan bağlılığının bariz nümunəsidir.
Hacı Məhərrəm Novruzov həm də Prezident İlham Əliyevin sosial rifahın yaxşılaşdırılması və iqtisadi inkişafın gücləndirilməsi istiqamətində apardığı siyasətə daim dəstək göstərən iş adamlarından biridir. O, ölkədə tikinti və şəhərsalma sahəsində həyata keçirilən islahatları yaxından izləyir və öz layihələrində bu inkişaf strategiyasına uyğun addımlar atır.
Kanalim22.az kollektivi olaraq, Hacı Məhərrəm Novruzovun fəaliyyətini yüksək qiymətləndirir, ona yeni uğurlar və böyük nailiyyətlər arzulayırıq!