Kəndlərimizdə şou göstərlərin ifşası: Qarabağdan görüntüsü ortaya çıxdı - VİDEO
Müxtəlif səhnələrdə səyahət edən aktyorlar truppası. Qarabağda, Zabuxda, ya da başqa yerdə "öz məharətlərini" göstəriblər.
"Bez tormozov" onlardan birini ifşa edib.
"Yadınızdadır, bu fırıldaqçı Zabux kəndində necə yalan danışırdı ki, axıra qədər orada yaşayacaq və "artsax"ı müdafiə edəcək? Niyə kəndin müdafiəsinə qalxıb Artsaxda yaşamadın? Niyə hamını çaqqal kimi qoyub qaçdı?", - deyə erməni teleqram kanallarından sitat gətilirib.
Sual edilir: İndi o, Tavuşun himayədarına çevrilib? Onun kimi ucuz oğlanlar isə Ermənistanda bir qəpikdir: Mariya Poqosyan, Mika Badalyan, Arman Abovyan, Levon Koçaryan, İşxan Sagetelyan və s. özünüz də görürsünüz: ssenari, aktyorlar, nəticə eynidir. Yalnız yer dəyişir.
Onlar işğaldan azad olunmaqda davam edən Azərbaycan əraziləri ilə vida turuna çıxıblar.
Ssenariyə görə, tezliklə bu quldurlar “qurbanlara dəstək” üçün pul toplamağa başlayacaqlar.
İş orasındadır ki, onları nə torpaq, nə Ermənistan təəssübkeşliyi maraqlandırır, sadəcə, şou göstərib hadisələrdən "qənimət" əldə etmək istəyirlər. Proses ya belə, ya elə onsuz da davam edəcək, bunu özləri də yaxşı bilirlər, amma atılıb-düşməkdən əl çəkmirlər.
Yada salaq ki, hazırda Bakının istintaq təcridxanasında "başına döyən" Ruben Vardanyanın pulları ilə Qarabağda bir çox etnik erməni tez-tez təxribatçı addımlar atırdı və bu, zaman-zaman ifşa olunurdu.
<embed width="640" height="360" src="https://player.olke.az?v=30072&share_user_id=" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></embed>